Gorączka szachy

Gorączka szachy APK

Description of Gorączka szachy Varies with device:

Szachy Rush to gra strategia turowa. Utrzymując z klasycznej rozgrywki auto Waleczny, dodatkowo oferuje innowacyjne 10+ mecze minutę (tryb Turbo), 2v2 Co-op tryb i tryb pracy zespołowej koncentruje Clash Squad (4v4). To najlepszy battler strategia na telefon komórkowy! Strategia jest kluczem, ale szczęście odgrywa również rolę!
Stwórz swoją formację elitarną od dyżurów 50+ bohaterów i rywalizować z 7 innymi graczami, aby stać się królem rady!
Czas, aby dokonać zwycięski ruch!

[Przechytrzyć swoich przeciwników]
50+ bohaterów, 8x8 norma szachy boardmay najmądrzejszy gracz wygra! Jak generał na polu bitwy, skonfigurować tworzenie, uaktualnianie swoich bohaterów i aktywować ich kombinacje, i jak najlepszego wykorzystania swojego sprzętu!

[4V4-2v2]
Nudzisz grę w spokoju? Tworzą 2-player lub 4-zespole i dołącz mecze drużyny! Komunikować się z członkami zespołu i wymyślić zwycięskiej strategii! Nowo zoptymalizowany Squad Clash jest już dostępna. Wypróbuj to!

[Mecze 10+ minute]
40 minutach mecz zbyt długo? Przyjdź i zagraj w tryb Turbo! Szybkie swatanie, w szybkim tempie gameplayyou'll zakończyć mecz w nieco ponad 10 minut!

[Pożegnanie z pay-to-win]
Pieniądze nie kupią ci zwycięstwo! Ciesz się klasyczną, fair auto Battler!

[Gładka i stały doznania]
Zaloguj się z kranu! Gładkie i zrównoważony gameplay czeka w szachach pośpiech!

[Wypasione nagrody]
Zapisz się do różnych nagród!

Dołącz do nas na social media, aby wygrać nagrody, czytać Solucje i być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!